++Black++Smells++
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

++Black++Smells++

RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Rosiu si alb... dulce si pur

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Mortellon

Mortellon


Mesaje : 39
Data de inscriere : 13/12/2009

Rosiu si alb... dulce si pur Empty
MesajSubiect: Rosiu si alb... dulce si pur   Rosiu si alb... dulce si pur Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 11:19 pm

Stau intins pe tiblele de metal de pe acoperis si ma uit la cer , respir si imi mai iese in cale aburi din gura .
"Oare ce fac restul?hmmm...cred ca se distreaza"
Spun eu inchizandu-mi ochi pentru un timp.
Sus In jos
Anna

Anna


Mesaje : 9
Data de inscriere : 14/12/2009

Rosiu si alb... dulce si pur Empty
MesajSubiect: Re: Rosiu si alb... dulce si pur   Rosiu si alb... dulce si pur Icon_minitimeLun Dec 14, 2009 12:22 am

Am urcat pe acoperis "Ce cautam eu defapt acolo ??Nustiu poate ca doar imi placea sa stau pe acoperis" .Am observat o silueta si m-am apropiat de ea ,era un tip nu il cunoasteam .
Sus In jos
Mortellon

Mortellon


Mesaje : 39
Data de inscriere : 13/12/2009

Rosiu si alb... dulce si pur Empty
MesajSubiect: Re: Rosiu si alb... dulce si pur   Rosiu si alb... dulce si pur Icon_minitimeLun Dec 14, 2009 4:10 pm

Imi deschid ochi simtind o sau un tip .Ma uit mai bine si vad o silueta feminina .
-Salut...spun eu cu o voce plictisita.
Sus In jos
Sanji

Sanji


Mesaje : 57
Data de inscriere : 14/12/2009
Varsta : 27
Localizare : Unde nu te astepti...

Rosiu si alb... dulce si pur Empty
MesajSubiect: Re: Rosiu si alb... dulce si pur   Rosiu si alb... dulce si pur Icon_minitimeMar Dec 15, 2009 9:19 am

Am urcat plictisit pe acoperis.Eram imbracat intr-o pereche de blugi negri si o camasa alba descheiata la nasturi.M-am apropiat de una dintre margini si m-am uitat in jos.Am zambit.Mark,ar trebui sa se arunce de aici.
Sus In jos
http://bloody-rose.my-rpg.com/forum.htm
Anna

Anna


Mesaje : 9
Data de inscriere : 14/12/2009

Rosiu si alb... dulce si pur Empty
MesajSubiect: Re: Rosiu si alb... dulce si pur   Rosiu si alb... dulce si pur Icon_minitimeMar Dec 15, 2009 7:22 pm

-Bu..buna! spun eu privindu-l pe baiat pare plictisi
Am tacut si am preferat sa ma asez pe margine .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Rosiu si alb... dulce si pur Empty
MesajSubiect: Re: Rosiu si alb... dulce si pur   Rosiu si alb... dulce si pur Icon_minitime

Sus In jos
 
Rosiu si alb... dulce si pur
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
++Black++Smells++ :: Hotel :: Acoperis-
Mergi direct la: