++Black++Smells++
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

++Black++Smells++

RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Perverted hermit xD

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Izumi

Izumi


Mesaje : 8
Data de inscriere : 14/12/2009

Perverted hermit xD Empty
MesajSubiect: Perverted hermit xD   Perverted hermit xD Icon_minitimeLun Dec 14, 2009 9:57 pm

Stateam pe canapea privind plictisit tavanul jucandu-ma cu o suvita scurta de par. Mestecam o guma clefaind-o nestiind ce sa fac, la un moment dat incepand sa dau din picioare.
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 17
Data de inscriere : 14/12/2009

Perverted hermit xD Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit xD   Perverted hermit xD Icon_minitimeLun Dec 14, 2009 9:58 pm

Batu la usa,mai mai sa adoarma in picioare.Trebuia sa faca ceva,orice,insa mai exact..nici nu stia ce anume trebue sa faca.Batu din nou in usa,rezemanduse apoi cu umarul de tocul usii,inchizandusi ochii.
Sus In jos
Izumi

Izumi


Mesaje : 8
Data de inscriere : 14/12/2009

Perverted hermit xD Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit xD   Perverted hermit xD Icon_minitimeLun Dec 14, 2009 10:00 pm

Era destul de intuneric afara asa ca putea deduce ca era noapte. Auzind batai in usa, m-am ridicat agale de pe canapea deschizand usa.
-Hey..am spus ranjind.
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 17
Data de inscriere : 14/12/2009

Perverted hermit xD Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit xD   Perverted hermit xD Icon_minitimeLun Dec 14, 2009 10:01 pm

Tresari,lasanduse pe spate ca sa nu se mai rezema de tocul usii.Se freca putin la ochi cu podul palmei,privindul apoi pe baiat,cascand.
-Salut! Deranjez?
Sus In jos
Izumi

Izumi


Mesaje : 8
Data de inscriere : 14/12/2009

Perverted hermit xD Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit xD   Perverted hermit xD Icon_minitimeLun Dec 14, 2009 10:02 pm

-Nu, chiar deloc...din contra, ma plictiseam...am spus dandu-ma cativa pasi din usa si poftind-o inauntru.
-Sa ghicesc, faci parte din comitetul de primire ?
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 17
Data de inscriere : 14/12/2009

Perverted hermit xD Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit xD   Perverted hermit xD Icon_minitimeLun Dec 14, 2009 10:05 pm

-Ettoo...oarecum..Sa spunem doar ca nu aveam ce face.
Intra rapid inauntru,privind in jur.Se aseza imediat pe cxanapea,non-salant in timp ce privi pe fereastra.
-Draguta camera.
Sus In jos
Izumi

Izumi


Mesaje : 8
Data de inscriere : 14/12/2009

Perverted hermit xD Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit xD   Perverted hermit xD Icon_minitimeLun Dec 14, 2009 10:07 pm

-Merci..acum...Izumi..am spus prezentandu-ma asteptand sa o faca fata prima. Iar tu ? am intrebat-o privind-o cu atentie.
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 17
Data de inscriere : 14/12/2009

Perverted hermit xD Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit xD   Perverted hermit xD Icon_minitimeLun Dec 14, 2009 10:08 pm

-Hmm....Kim,sau Kimi..
Isi intoarse la final privirea spre el,incercand sa afiseze un zambet.
-Incantata, de-ocamdata...
Sus In jos
Izumi

Izumi


Mesaje : 8
Data de inscriere : 14/12/2009

Perverted hermit xD Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit xD   Perverted hermit xD Icon_minitimeLun Dec 14, 2009 10:10 pm

-La fel..am spus scotand limba copilareste...
-Si, ai vrea sa te servesc cu ceva? am intrebat-o.
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 17
Data de inscriere : 14/12/2009

Perverted hermit xD Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit xD   Perverted hermit xD Icon_minitimeLun Dec 14, 2009 10:12 pm

-Hmm..cred ca o doza de suc.
Facu o pauza,ducandusi mana la barbie.
-Cred ca ar fi mai bine sa-ti bagi definitiv limba'n gura..Odata si odata o sa ti'o taie cineva.
Sus In jos
Izumi

Izumi


Mesaje : 8
Data de inscriere : 14/12/2009

Perverted hermit xD Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit xD   Perverted hermit xD Icon_minitimeLun Dec 14, 2009 10:13 pm

-Maybe..am spus ranjind mergand spre bucatarie pntru a-i aduce doza.
M-am intors cu una in mana.
-Poftim...am spus intinzandu-i-o.
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 17
Data de inscriere : 14/12/2009

Perverted hermit xD Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit xD   Perverted hermit xD Icon_minitimeLun Dec 14, 2009 10:15 pm

-Mersi.
Lua incet doza,deschizand'o.O aproprie de gura,cat sa'si inmoaie putin buzele,apoi o lasa pe masuta din fata ei.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Perverted hermit xD Empty
MesajSubiect: Re: Perverted hermit xD   Perverted hermit xD Icon_minitime

Sus In jos
 
Perverted hermit xD
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
++Black++Smells++ :: Hotel :: Dormitoare-
Mergi direct la: